AKCE: Registrujte se a SLEVA 5% je Vaše!

Motory Briggs & Stratton

Briggs & Stratton je největším světovým výrobcem malých benzinových spalovacích motorů s více než 100-letou tradicí. Tyto motory vynikají nekompromisním poměrem mezi silou, kvalitou a cenou. Své uplatnění nacházejí ve velmi širokém sortimentu výrobků, od výrobků pro domácí použití až po výkonné profesionální stroje.

Společnost Briggs & Stratton nabízí spalovací motory v širokém spektru výkonů, technických provedení a variant. Nabídka zahrnuje motory vertikálním i horizontální (posuzováno dle směru výstupu klikové hřídele). Motory jsou určeny nejen pro zahradní techniku, jako jsou sekačky, traktory nebo kultivátory, ale samozřejmě i pro stavební techniku či jiné různorodé aplikace.

Nevýkonnější motory jsou osazeny vstřikováním paliva a odděleným mazáním motoru. Motory Briggs & Stratton pro nejtvrdší profesionální nasazení nesou označení Vanguard.

Motory Briggs & Stratton dodáváme pro servisní účely koncovým zákazníkům a servisním partnerům. Za speciálních podmínek dodáváme motory výrobcům motorových strojů.

Motory Briggs & Stratton jsou benzinové, vzduchem chlazené, jednoválcové či dvouválcové. V nabídce máme také motory na pohon plynnými palivy.

Dle umístění klikové hřídele a jejího výstupu z klikové skříně se dělí motory Briggs & Stratton na motory s vertikální či horizontální klikovou hřídelí. Motory se dodávají v různých kvalitativních a výkonnostních řadách. Nabídka motorů Briggs & Stratton je od hobby použití až po přísně profesionální motory řady Vanguard s tovární tříletou záruční dobou. V nabídce jsou také speciální sněžné motory. Motory Briggs & Stratton mají zdvihový objem od 125 do 993 ccm.

Motory nabídneme pro jakoukoliv zástavbu do nového či do již existujícího stroje jako výměnu motoru za jakýkoliv původní opotřebovaný motor bez ohledu na výrobní značku. Při záměně či vestavbě motoru poradíme ve věcech vhodnosti výběru daného motoru (výkon, konstrukce, rozměry, výstup, typ a provedení klikového hřídele, vhodný setrvačník atd.), a doplnění pro daný účel potřebného příslušenství (výfuk, filtrace vzduchu, nádrž ...).

Polomotory slouží pro opravy, kdy se ukáže výhodnější výměna hlavních skupin motoru s použitím původního příslušenství motoru. Polomotor obsahuje hlavní skupiny motoru ve smontovaném stavu tj. blok motoru s klikovou hřídelí, válec s pístní skupinou apod. Součástí polomotoru však není hlava válce či válců a příslušenství motoru jako je karburátor, zapalování výfuk apod.

Nejprodávanější

vanguard 10HP
 
29 610 Kč
(24 471 Kč bez DPH)
vanguard 10HP
Motor B&S Vanguard 10HP
3-5 dní
Kód: 2141
 
23 080 Kč
(19 074 Kč bez DPH)
xr550
Motor B&S XR550
3-5 dní
Kód: 2140
 
10 123 Kč
(8 366 Kč bez DPH)
3 položek celkem

Cena

1012229610
11012229610

Značky

Položek k zobrazení: 3
xr550
8 366 Kč bez DPH
10 123 Kč

Nejmenší zástupce horizontálních motorů. Přichází jako náhrada starší generace motorů s výkonem 3 až 3,5HP se spodovým rozvodem ventilů. Mezi hlavní výhody patří ocelová...

Kód: 2140
vanguard 10HP
19 074 Kč bez DPH
23 080 Kč

Profesionální motor Briggs a Stratton z řady Vanguard. Jedná se o prémiový horizontální motor s OHV rozvodem ventilů. 

Kód: 2141
vanguard 10HP
24 471 Kč bez DPH
29 610 Kč

Profesionální motor Briggs a Stratton z řady Vanguard. Jedná se o prémiový horizontální motor s OHV rozvodem ventilů a elektrickým startováním.

Kód: 2142
Vyzveněte u nás na prodejně
Kamenná prodejna
vyzvedněte si zboží osobně
možnost zapůjčení
Půjčovna
vybrané produkty k zapůjčení
Osobní přístup
Osobní přístup
individuální cenová nabídka
serfvis
Servis
zajistíme i následný servis