AKCE: Registrujte se a SLEVA 5% je Vaše!

Servis a půjčovna

Nejsme jen prodejce strojů, zabýváme se prodejem a půjčovnou malé mechanizace, ale také servisem a prodejem náhradních dílů. 

Na naší pobočce v Bělotíně u Hranic na Moravě poskytujeme záruční i pozáruční servis na stroje značek HONDA, HUSQVARNA, MEDVED, MASTER, a dále pozáruční servis na téměř všechny stoje malé mechanizace značek WACKER NEUSON, STIHL, ATLAS COPCO, a mnoho dalších.(vždy bude záležet na dostupnosti náhradních dílů pro konkrétní stroj.)

Honda-Symbol-Download-PNG-Image     Husqvarna-Logo     Master LOGO     medved logo 2Wacker_Neuson_Logo                         logo stihl bez R                      atlas-copco-vector-logo

Samozřejmostí jsou také servisy zahradní techniky jako jsou například traktůrky, sekačky, vertikutátory, kultivátory, křovinořezy, motorové pily, atd.. Značek HONDA, HUSQVARNA, JOHN DEERE, SECO, STIGA, AL-KO, WEIBANG, ATD.. (u ostatních značek bude vždy záležet na dostupnosti náhradních dílů)

Honda-Symbol-Download-PNG-Image   Husqvarna-Logo    seco   STIGA

john deere   al-ko     logo stihl bez R   WEIBANG.-SLIDER-1

Pokud to k nám nemáte daleko a potřebujete stroj pouze krátkodobě, neváhejte využít služeb naší George půjčovny.

V případě požadavku na servis stroje nás kontaktujte nejlépe na email info@georgepujcovna.cz , telefonicky, nebo se za námi zastavte osobně.

Vyzveněte u nás na prodejně
Kamenná prodejna
vyzvedněte si zboží osobně
možnost zapůjčení
Půjčovna
vybrané produkty k zapůjčení
Osobní přístup
Osobní přístup
individuální cenová nabídka
serfvis
Servis
zajistíme i následný servis