AKCE: Registrujte se a SLEVA 5% je Vaše!

Rotační laser NL720G Digital

Kód: 1593
Neohodnoceno
Značka: NIVEL
39 640 Kč 32 760 Kč bez DPH 39 640 Kč / 1 ks
Obvykle do 1 týdne
Můžeme doručit do:
31.07.2024
 • Rotační laser Nivel System NL720G Digital je všestranné a multifunkční zařízení s dobře viditelným zeleným laserovým paprskem pro práci uvnitř budov i v otevřeném prostoru.

  • všestrannost a modernost – horizontální a vertikální práce, práce se sklony, dlouhý dosah 700 m
  • automatizace nivelačního procesu – funkce automatického vyrovnání, digitální indikace výškových rozdílů
  • vysoká přesnost měření – 0,72 mm / 10 m
  • komfortní práce – zelený laserový paprsek, přehledné MENU, dálkové ovládání
  • bezpečné používání po mnoho let – spolehlivá, osvědčená konstrukce (IP65)

Detailní informace

Vyzveněte u nás na prodejně
Kamenná prodejna
vyzvedněte si zboží osobně
možnost zapůjčení
Půjčovna
vybrané produkty k zapůjčení
Osobní přístup
Osobní přístup
individuální cenová nabídka
serfvis
Servis
zajistíme i následný servis

Detailní popis produktu

NL720G DIGITAL je všestranný a multifunkční přístroj pro práci na volném prostranství i v interiéru. Tento model je vybaven dobře viditelným zeleným laserovým paprskem, který je čtyřikrát viditelnější než klasický červený. Přístroj je postaven na osvědčené a účinné laserové technologii společnosti NIVEL, která zajišťuje vysoce přesná měření. Nivelační přístroj určuje vodorovnou rovinu (také nakloněnou ve 2 osách), svislou rovinu a laserová olovnice určuje olovnici nebo pravé úhly. Zařízení je vybaveno automatickým systémem vyrovnávání laserového paprsku. Díky této funkci je snazší nastavit sklony (horizontální práce) a najít směr (vertikální práce). Laser pracuje dobře na dlouhé pracovní vzdálenosti (dosah 700 m), v obtížných terénních podmínkách – rychle se vyrovnává a je odolný vůči vibracím terénu. Model NL720G DIGITAL je standardně nabízen s digitálním senzorem, na kterém se digitálně zobrazují výškové rozdíly. To výrazně zjednodušuje a urychluje měření. Zařízení je vybaveno intuitivním rozhraním s LCD displejem.Kromě toho je možnost  dálkového ovládání pomocí rádiového dálkového ovladače.

 

 •  vše je viditelné pouhým okem – zelená barva laseru (4krát viditelnější než červená) je tak intenzivní, že paprsek vržený na objekt je jasně viditelný i ve sluncem osvětlených místnostech.
 • dlouhý dosah – práce v otevřeném prostoru na vzdálenost 700 m (pracovní průměr laseru).
 • efektivní nivelace – funkce automatické nivelace a vyhledávání svahu, digitální laserový senzor s číselným určením výškového rozdílu (laserový senzor, digitální) výrazně zlepšuje nivelaci a zvyšuje její přesnost (není nutné odečítat hodnotu z latě, hodnota je zobrazena na displeji senzoru).
 • práce s nakloněnou rovinou – laserový paprsek může být nakloněn v jednom nebo dvou směrech v rozmezí ±10 %, určení sklonu v terénu se provádí ručně a bez nutnosti přepočítávat výšku jednotlivých sloupků.
 • laser v každém směru – hlava vyzařující rovinu laseru v horizontálním směru navíc určuje liniový laser, což usnadňuje určení roviny v pravém úhlu k určené linii.
 • rychlé samonivelace – kompenzátor rychle a přesně vyrovná přístroj a alarm „pohybu“ na nivelaci eliminuje chybná měření, pokud je přístroj neúmyslně vychýlen nárazem.
 • obsluha jednou osobou – k obsluze laseru a určení výšky je zapotřebí pouze jedna osoba.
 • dálkové ovládání – parametry laseru lze měnit pomocí standardně dodávaného rádiového dálkového ovládání (dosah 100 m).
 • efektivní napájení – Li-ion akumulátor (5000mAh), dobíjení při práci
 • vše je součástí dodávky – nivelační přístroj se standardně dodává s praktickým příslušenství pro podporu vaší práce (laserový senzor DIGITAL, držák laserové tyče, dálkové ovládání, baterie, nabíječka, laserový terč, přepravní kufr).
 • práce za všech podmínek – kovový kryt laserové hlavy, gumové rohy tlumící a chránící laser před poškozením nárazem a otřesy, prachotěsné a vodotěsné vybavení (IP65).

Snadné a rychlé měření

Nivelační přístroj NL720G DIGITAL má funkci automatického vyrovnání, po zapnutí se přístroj sám vyrovná a je okamžitě připraven k použití. Vytvořený zelený laserový paprsek je dobře viditelný i ve slunných místnostech. Při zobrazení na povrchu tvoří referenční čáru pro vodorovnou nebo svislou práci. Při práci se snímačem a laserovou obsluhou je dosaženo přesného nastavení nivelace, měření provádí jedna osoba. Digitální ukazatel výškových rozdílů (digitální laserový senzor) výrazně zkracuje proces nivelace. Funkce skenování umožňuje zúžit zobrazený paprsek v nastaveném rozsahu, a získat tak referenční laserovou čáru pouze v místě, kde se pracuje.
práce za všech podmínek – pancéřovaný, kovem vyztužený kryt, kovový kryt laserové hlavy, gumové rohy tlumící a chránící laser před poškozením nárazem a otřesy, prachotěsné a vodotěsné vybavení (IP65).

Univerzální aplikace

Přístroj umožňuje pracovat s horizontálními i vertikálními rovinami. Rovinu lze naklápět v jednom nebo dvou směrech, což umožňuje použití laseru pro práce, jako je lití podlah nebo vyrovnávání a příprava povrchu pro dláždění, hřiště nebo cesty – zajištění odtoku vody v souladu s navrženým sklonem. Pro stavební práce je užitečná laserová olovnice, která je kolmá na generovanou rovinu. Pro práci venku a na větší vzdálenost se používá laserový přijímač, který umožňuje přijímat signál na vzdálenost 700 m (pracovní průměr). Různé rychlosti otáčení hlavy zajišťují, že laser lze používat na kratší a delší pracovní vzdálenosti.

Spolehlivost na místě

Zařízení pracuje na základě elektronického kompenzátoru, který eliminuje vibrace a zajišťuje přesné vyrovnání laserové roviny. Ve srovnání s magnetickým kompenzátorem je elektronický kompenzátor mnohem přesnější. To má velký význam v případě stavebních měření, kdy může terén vibrovat v důsledku práce těžkých strojů.  Výsledkem jsou spolehlivá a přesná měření. Přístroj je odolný proti prachu a vodě, což potvrzuje třída IP65. Rotační hlava je navíc chráněna kovovým tělem a kryt laseru je opatřen gumovými prvky, které jej chrání před poškozením v důsledku nárazů.

Pohodlné ovládání

Model NL720G DIGITAL má intuitivní ovládací panel. Správa funkcí, včetně zadávání sklonů, se provádí ručně. Funkce automatického vyhledávání pomocí senzoru s rádiovou komunikací nastaví referenční paprsek do předem nastavené úrovně nebo směru (bod určený laserovým senzorem). Funkce laseru lze ovládat buď z displeje laseru, nebo pomocí dálkového ovládání. Rádiová komunikace umožňuje dosah až 100 m. Laser je napájen výkonným 5000mAh akumulátorem a lze jej napájet i přímo z elektrické sítě. To vše doplňuje kompaktní kryt s praktickými úchyty, který usnadňuje instalaci laseru na místě a jeho přepravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: NIVEL SYSTEM - Měřící a nivelační přístroje
Laserový paprsek: zelený laser (515 nm), třída 3
Přesnost: ±0,72 mm/10 m
Dosah: 700 m (se senzorem) – průměr
Náklon roviny: osa X, osa Y
Funkce automatického párování: ano
Samonivelační rozsah: ±5° (rychlá nivelace – elektronický senzor)
Vygenerované roviny: 1 x horizontální (360°), 1 x vertikální (360°)
Rychlost otáčení hlavy: variabilní, 100,300,600,800 otáček za minutu
Skenování: 0-10°-45°-90°-180°
Dálkový ovladač: ano (rádio, dosah 100 m)
Napájení: Li-ion baterie 7,4 V 5000 mAh
Třída odolnosti: IP65
Provozní teplota: -10 °C až +50 °C
Rozměry (mm): 274 x 173 x 232 mm
Hmotnost: 3,0 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: