AKCE: Registrujte se a SLEVA 5% je Vaše!

Rotační laser NL740G Digital

Kód: 1595
Neohodnoceno
Značka: NIVEL
50 118 Kč 41 420 Kč bez DPH 50 118 Kč / 1 ks
Obvykle do 1 týdne
Můžeme doručit do:
31.07.2024
 • NL740G Digital je všestranné a multifunkční zařízení s dobře viditelným zeleným laserovým paprskem pro práci uvnitř budov i v otevřeném prostoru.

  • všestrannost a modernost – horizontální a vertikální práce, práce se sklony, dlouhý dosah 700 m
  • automatizace nivelačního procesu – funkce automatického vyrovnání, digitální indikace výškových rozdílů
  • vysoká přesnost měření – 0,72 mm / 10 m
  • komfortní práce – zelený laserový paprsek, přehledné MENU, dálkové ovládání
  • bezpečné používání po mnoho let – spolehlivá, osvědčená konstrukce (IP65)

Detailní informace

Vyzveněte u nás na prodejně
Kamenná prodejna
vyzvedněte si zboží osobně
možnost zapůjčení
Půjčovna
vybrané produkty k zapůjčení
Osobní přístup
Osobní přístup
individuální cenová nabídka
serfvis
Servis
zajistíme i následný servis

Detailní popis produktu

NL740G DIGITAL je všestranné a multifunkční zařízení pro venkovní i vnitřní práce. Tento model je vybaven dobře viditelným zeleným paprskem.  Přístroj je založen na osvědčené a účinné laserové technologii NIVEL, která zajišťuje vysokou přesnost měření. Přístroj určuje horizontální rovinu (lze naklápět ve 2 osách), vertikální rovinu, laserovou olovnici pro svislé nebo pravé úhly.  Přístroj je vybaven systémem automatického nastavení laserového paprsku.   Díky této funkci lze snadněji nastavovat sklony (horizontální práce) a hledat směr (vertikální práce).  Dosah paprsku umožňuje práci i na dlouhých úsecích (dosah 700 m), v obtížných terénních podmínkách – zařízení je rychlé a odolné vůči vibracím. NL740G DIGITAL je standardně dodáván s digitálním přijímačem, na kterém se zobrazují číselné výškové rozdíly. To výrazně usnadňuje a urychluje měření. Přístroj je vybaven intuitivním rozhraním s LCD displejem. Dálková komunikace probíhá prostřednictvím rádiového dálkového ovládání.

 

 •     vše je vidět pouhým okem – zelená barva laseru je tak intenzivní, že je paprsek dobře viditelný i na vzdálenost několika desítek metrů od místa přístroje.
 •     velký pracovní dosah – práce na volném prostranství na vzdálenost 700 m (pracovní průměr).
 •     efektivní nivelace – funkce automatického nastavení a digitální laserový přijímač s číselným určením výškového rozdílu výrazně zlepšují nivelaci a zvyšují její přesnost (není nutné odečítat hodnotu z latě, tato hodnota je zobrazena na displeji přijímače).
 •     práce s nakloněnou rovinou – laserový paprsek lze naklonit v jednom nebo dvou směrech v rozsahu ±10 %, určení sklonů v terénu se provádí ručně a bez nutnosti přepočítávat výšky jednotlivých bodů.
 •     laser v každém směru – přístroj má zabudovanou laserovou olovnici, která usnadňuje určení roviny v pravém úhlu k zadané rovině.
 •     rychlá samonivelace – kompenzátor rychle a přesně vyrovná přístroj.
 •     obsluha jednou osobou – k obsluze přístroje a určení výšky stačí jedna osoba.
 •     dálkové ovládání – funkce přístroje lze měnit pomocí standardně dodávaného rádiového dálkového ovládání (dosah 100 m).
 •     účinné napájení – Li-ion baterie (5000mAh), dobíjení během provozu
 •     vše v balení – přístroj je standardně dodáván s praktickým příslušenstvím (laserový přijímač DIGITAL, držák přijímače, dálkové ovládání, baterie, nabíječka, reflexní terč, přepravní kufřík).
 •     práce za všech podmínek – zařízení je vyztuženo kovovým krytem, má kovový kryt laserové hlavy, gumový rohové výztuže a je chráněno před poškozením v důsledku nárazů a otřesů, zařízení je odolné proti prachu a vodě (IP65)

Snadné a rychlé měření

Model NL740G DIGITAL je vybaven funkcí automatického vyrovnání, po zapnutí se automaticky vyrovná a je okamžitě připraven k práci. Generovaný zelený laserový paprsek je dobře viditelný. Vytváří referenční čáru pro vodorovnou nebo svislou práci. Při práci s přijímačem a měřicí latí získáme přesnou nivelační soupravu, měření provádí jedna osoba. Digitální indikace výškového rozdílu na displeji (digitální laserový přijímač) výrazně zkracuje proces nivelace. Funkce skenování umožňuje zúžit zobrazený paprsek v daném rozsahu, čímž získáme referenční laserovou rovinu pouze v místě, kde provádíme práci.

Univerzální aplikace

Přístroj umožňuje pracovat s horizontálními i vertikálními rovinami. Rovinu lze naklápět v jednom nebo dvou směrech, což umožňuje použití laseru pro práce, jako je lití podlah nebo vyrovnávání a příprava povrchu pro dláždění, hřiště nebo cesty – zajištění odtoku vody v souladu s navrženým sklonem. Pro stavební práce je užitečná laserová olovnice, která je kolmá na generovanou rovinu. Pro práci venku a na větší vzdálenost se používá laserový přijímač, který umožňuje přijímat signál na vzdálenost 700 m (pracovní průměr). Různé rychlosti otáčení hlavy zajišťují, že laser lze používat na kratší a delší pracovní vzdálenosti.

Spolehlivost na místě

Zařízení pracuje na základě elektronického kompenzátoru, který eliminuje vibrace a zajišťuje přesné vyrovnání laserové roviny. Ve srovnání s magnetickým kompenzátorem je elektronický kompenzátor mnohem přesnější. To má velký význam v případě stavebních měření, kdy může terén vibrovat v důsledku práce těžkých strojů.  Výsledkem jsou spolehlivá a přesná měření. Přístroj je odolný proti prachu a vodě, což potvrzuje třída IP65. Rotační hlava je navíc chráněna kovovým tělem a kryt laseru je opatřen gumovými prvky, které jej chrání před poškozením v důsledku nárazů.

Pohodlné ovládání

Model NL740G DIGITAL má intuitivní ovládací panel. Ovládání funkcí, včetně nastavení sklonu, se provádí prostřednictvím nabídky. Funkce automatického nastavení prostřednictvím přijímače s rádiovou komunikací nastaví referenční paprsek na očekávanou úroveň nebo směr. Funkce laseru lze ovládat z přístrojové desky i dálkovým ovládáním. Rádiová komunikace umožňuje dosah až 100 m. Laser je napájen účinnou baterií EM 5000 mAh, lze jej napájet i přímo z elektrické sítě. Přístroj má kompaktní kryt s praktickými úchyty, což usnadňuje lehkou instalaci laseru na místě a jeho přepravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: NIVEL SYSTEM - Měřící a nivelační přístroje
Laserový paprsek: zelený laser (515 nm), třída 3
Přesnost: ±0,72 mm/10 m
Dosah: 700 m (se senzorem) – průměr
Náklon roviny: ±10 % (osa X, osa Y), digitální
Funkce automatického párování: ano
Samonivelační rozsah: ±5° (rychlá nivelace – elektronický senzor)
Vygenerované roviny: 1 x horizontální (360°), 1 x vertikální (360°)
Rychlost otáčení hlavy: variabilní, 100,300,600,800 otáček za minutu
Skenování: 0-10°-45°-90°-180°
Dálkový ovladač: ano (rádio, dosah 100 m)
Napájení: Li-ion baterie 7,4 V 5000 mAh
Třída odolnosti: IP65
Provozní teplota: -10 °C až +50 °C
Rozměry (mm): 274 x 173 x 232 mm
Hmotnost: 2,9 kg

NL740

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: