AKCE: Registrujte se a SLEVA 5% je Vaše!

Křížový laser CL1

Kód: 1574
Neohodnoceno
Značka: NIVEL
3 497 Kč 2 890 Kč bez DPH 3 497 Kč / 1 ks
Obvykle do 1 týdne
Můžeme doručit do:
07.03.2024

Křížový laser Nivel System CL1 je určen pro stanovení horizontální a vertikální roviny a obou rovin zároveň ve formě kříže s rameny protínajícími se pod pravým úhlem.

Detailní informace

Vyzveněte u nás na prodejně
Kamenná prodejna
vyzvedněte si zboží osobně
možnost zapůjčení
Půjčovna
vybrané produkty k zapůjčení
Osobní přístup
Osobní přístup
individuální cenová nabídka
serfvis
Servis
zajistíme i následný servis

Detailní popis produktu

CL1 je určen pro stanovení horizontální a vertikální roviny a obou rovin zároveň ve formě kříže s rameny protínajícími se pod pravým úhlem. Toto zařízení lze díky velmi výrazným referenčním čarám použít v otevřených i v uzavřených prostorech. Pulzní funkce umožňuje využívat laserový senzor a pracovat tak s přístrojem na větší vzdálenosti a venku. V balení s laserem se nachází také praktický adaptér, který umožňuje pohodlné nastavení laseru.

  • přesnost a spolehlivost – výrazný červený laserový paprsek zaručuje pohodlnou práci za každých podmínek, zařízení umožňuje práci s přesností ±1 mm/5m
  • ještě větší dosah – pulzní funkce umožňuje pracovat s laserovým senzorem venku na velké vzdálenosti
  • všestrannost a multitasking – laserové paprsky – horizontální a vertikální – mohou být zobrazeny samostatně nebo zároveň (např. ve formě kříže), laserový bod dodatečně umožňuje horizontální přenos bodů bez potřeby zapnutí vertikálního paprsku (úspora baterie)
  • rychlé vyrovnání – inovační magnetický kompenzátor vibrací zajišťuje rychlou přípravu zařízení k práci. Laser stabilně promítá paprsek, a to i na nestabilním povrchu. Po zablokování kompenzátoru umožňuje laser pracovat se šikmými paprsky.
  • intuitivní ovládání – ovládání jedním tlačítkem – stačí zapnout a můžete začít měřit, univerzální montáž na stativ nebo výtyčku (připevnění šroubem: 1/4″ a 5/8″)
  • laserový adaptér – se silnějšími magnety a bezpečným připevněním i v obtížných podmínkách na staveništi, navíc nabízí možnost nastavení v určené výšce a směru
  • zařízení odolné vůči poškození – gumové prvky laserového krytu chrání laser před poškozením v důsledku úderů a nárazů, zařízení je odolné vůči vodě a prachu (IP54).

Doplňkové parametry

Kategorie: Křížové lasery
Laserový paprsek: červený, >1 mV (třída II)
Přesnost: ±1 mm/5 m
Úhel zobrazení paprsku: 90° ±60″
Dosah: 15 m (uvnitř), 50 m s laserovým senzorem
Rozsah samovyrovnání: ±3°
Třída odolnosti: IP54
Připevnění na stativ: 1/4”, 5/8″
Provozní teplota: -15 °C – +45 °C
Napájení: 4,5 V (3 baterie AA)
Rozměry (mm): 105 x 55 x 104 [mm]
Hmotnost: 0.419 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: