AKCE: Registrujte se a SLEVA 5% je Vaše!

Křížový laser CL2R

Kód: 1576
Neohodnoceno
Značka: NIVEL
7 429 Kč 6 140 Kč bez DPH 7 429 Kč / 1 ks
Obvykle do 1 týdne
Můžeme doručit do:
27.06.2024
 • inovativní stavební laser s červeným paprskem – 2 roviny 360°      (1 x vertikální, 1 x horizontální)
 • dobře viditelný, přesný paprsek – přesnost 2,0 mm/10 m
 • všestranné použití – pro práce v interiéru i exteriéru, včetně pokosových řezů
 • Bezpečné používání po mnoho let, spolehlivá, osvědčená konstrukce (IP54)
 • Bluetooth

Detailní informace

Vyzveněte u nás na prodejně
Kamenná prodejna
vyzvedněte si zboží osobně
možnost zapůjčení
Půjčovna
vybrané produkty k zapůjčení
Osobní přístup
Osobní přístup
individuální cenová nabídka
serfvis
Servis
zajistíme i následný servis

Detailní popis produktu

CL2R je víceúčelový křížový laser, který má dvě laserové hlavy, každou s rozsahem 360°. Zařízení zobrazuje na povrchu dokonale rovné referenční čáry (vodorovné a svislé), které podporují všechny dokončovací a obecné stavební práce. Současné zobrazení těchto rovin umožňuje určit pravé úhly. Tato možnost je užitečná mimo jiné pro stavební a dokončovací práce (např. obklady). Uzamčením kompenzátoru lze přístroj naklonit a použít šikmé linie. Integrovaný stativový závit umožňuje bezpečné a stabilní upevnění přístroje na stativ nebo adaptér(CL-BR). Zesílené ochrané prvky chrání laser před nárazy a otřesy.

 

 • přesnost a spolehlivost – výrazný červený laserový paprsek a vysoce kvalitní optika zaručuje pohodlnou práci za každých podmínek, zařízení umožňuje pracovat s přesností ±1 mm/5 m
 • všestrannost  – 2 laserové roviny (360°), řízení stavebních prací ve dvou osách, spodní laserový paprsek již na úrovni 19 mm umožňuje vyrovnávání podlah, pokládku dlažby
 • digitální indikace –schopnost pracovat s prijímačem      RD800 DIGITAL, na kterém je výškový rozdíll prezentovaný v milimetrech
 • ještě větší dosah – pulzní funkce umožňuje pracovat s laserovým senzorem venku na velké vzdálenosti(pracovní průměr 140m)
 • rychlé vyrovnání  – inovační magnetický kompenzátor vibrací zajišťuje rychlou přípravu zařízení k práci. Laser stabilně promítá paprsek, a to i na nestabilním povrchu. Po zablokování kompenzátoru umožňuje laseru pracovat se šikmými paprsky.
 • intuitivní ovládání – model CL2R má intuitivní ovládací panel. Kontrola funkcí probíhá rychle a efektivně. Díky vestavěnému modulu Bluetooth a aplikaci lze funkce laseru ovládat na dálku.
 • laserový adaptér – bezpečné připevnění i v obtížných podmínkách na staveništi, nabízí možnost nastavení v určené výšce
 • praktický zdroj napájení – Li-ion baterie (4000 mAh) bez paměťového efektu, možnost nabíjení během provozu
 • zařízení odolné vůči poškození – ochranné prvky laserového krytu chrání laser před poškozením v důsledku úderů a nárazů, zařízení je odolné vůči vodě a prachu (IP54)

SNADNÉ A RYCHLÉ MĚŘENÍ
Víceúčelový laser CL2R se po zapnutí sám vyrovná a je ihned připraven k použití. Generovaný červený laserový paprsek je velmi dobře viditelný a když je promítán na zeď, vytváří referenci pro horizontální i vertikální práce. Multilaser tvoří s laserovým senzorem a dalším příslušenstvím přesnou nivelační sadu, měření jsou prováděna jednou osobou.

POHODLNÉ POUŽÍVÁNÍ

Model CL2R má intuitivní ovládací panel. Obsluha funkcí, včetně přesného nastavení paprsku, je účinná a efektivní. Díky modulu Bluetooth může uživatel ovládat funkce laseru pomocí mobilních zařízení. Díky praktickému kufříku a standardnímu vybavení je laser velmi efektivní, snadno se přenáší a instaluje v terénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křížové lasery
Laserový paprsek: červený, 638 nm, laserová třída II
Generované roviny: horizontální (360°), vertikální (360°)
Přesnost: ±1 mm/5 m
Dosah: 30 m (70 m se senzorem)
Bluetooth: Ano
Sklon roviny: Ano
Rozsah samovyrovnání: ±3°
Třída odolnosti: IP54
Připevnění na stativ: 1/4”, 5/8″
Provozní teplota: -10 °C do 50 °C
Rozměry (mm): 130 x 90 x 133 mm
Hmotnost: 0,86 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: